Posiadając długoletnie doświadczenie oraz zespół profesjonalistów zapewniamy kompleksową usługę polegająca na sprawdzeniu stanu ochrony ppoż. każdego budynku. Począwszy od analizy zgodności przyjętych rozwiązań z obowiązującymi przepisami poprzez sprawdzenie bieżącego funkcjonowania, po propozycje wdrożeń najbardziej nowoczesnych i efektywnych systemów.

Oferujemy wykonanie audytów bezpieczeństwa dla budynków oraz obiektów istniejących w których w związku z prowadzoną działalnością niezbędne jest wzmocnienie poziomu bezpieczeństwa. Budynki funkcjonujące od wielu lat często w nieświadomy sposób nie zapewniają wymaganego poziomu ochrony przeciwpożarowej. Wiele firm nie posiada świadomości jak w prosty sposób możliwe jest spowodowanie dużą większej ochrony, a co za tym idzie uzyskania korzystniejszych warunków ubezpieczenia.

Realizujemy również opracowania dla planowanych inwestycji w zakresie usytuowania, charakterystyki oraz systemów bezpieczeństwa. Możemy zagwarantować, że dołożymy wszelkich starań aby każda analizowana przez nas inwestycja zapewniała maksymalnie wysoki poziom bezpieczeństwa.

Nasz zespół tworzą Rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń pożarowych, Inżynierowie pożarnictwa oraz Inżynierowie systemów bezpieczeństwa.