Realizacje

Realizacje2022-04-25T13:05:18+02:00

Kompleks biurowo-hotelowy B10

Tym razem chcemy pochwalić się kolejnym zrealizowanym projektem. Zakończyliśmy instalację systemu sygnalizacji pożarowej, dźwiękowego systemu ostrzegawczego oraz systemu LAN w wielofunkcyjnym kompleksie biurowo-hotelowym B10. Budynek jest ogromną inwestycją Vastint Poland Sp. z o.o we Wrocławiu znajdującą się niedaleko kompleksu biurowego Wrocław Business Garden. W sześciokondygnacyjnym budynku znajdować się będą przestrzenie biurowe, hotel na wynajem długoterminowy oraz garaże podziemne. Tego typu inwestycje są dla nas niezwykle istotne, ponieważ naszym priorytetem jest bezpieczeństwo ludzi i tworzenie funkcjonalnej przestrzeni dla wszystkich jej użytkowników. Bo firma RAJ-GROUP chroni to co bezcenne.

15 kwietnia 2024|

Hotel Altus Palace

Hotel Altus Palace we Wrocławiu wyróżnia nie tylko elegancja, ale także lokalizacja w samym centrum miasta. Jego wyjątkowa architektura oraz luksusowe wnętrza zapewniają wyjątkowe doświadczenie nie tylko rekreacyjne, ale także estetyczne. Jest to obiekt zabytkowy, którego ochrona stanowi niemałe wyzwanie. Z tego też powodu zastosowaliśmy tam ochronę całkowitą SSP, zapewniającą najwyższy poziom bezpieczeństwa. To kolejny obiekt, na mapie Wrocławia, w którym możecie czuć się bezpiecznie, ponieważ to my firma RAJ-GROUP dbamy o to wyjątkowe miejsce i chronimy to, co bezcenne.

23 stycznia 2024|

Centrum Południe 2

Kolejna duża inwestycja SKANSKA w rejonie ulic Powstańców Śląskich i Gwiaździstej. Budynek biurowy Centrum Południe 2 to najnowocześniejszy obiekt spełniający najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wykonaliśmy w budynku wszystkie systemy niskoprądowe: System sygnalizacji pożarowej, Dźwiękowy system ostrzegawczy, sieci LAN, systemy kontroli dostępu, system przyzywowy oraz CCTV. Nasza wieloletnia współpraca ze SKANSKA świadczy o wzajemnym zaufaniu i kompetencjach. A teraz, żeby każdy użytkownik mógł pracować spokojnie czuwamy nad sprawnością systemu. Wdrożyliśmy również elementy zdalnego dostępu dzięki czemu wszystkie prace wykonywane są w trybie natychmiastowym, bo bezpieczeństwo pożarowe jest najważniejsze. Życzymy wszystkim użytkownikom oraz zarządcy miłego korzystania a o bezpieczeństwo dbamy my, bo "chronimy to, co bezcenne"

6 maja 2022|

Panorama Racławicka

Panorama Racławicka to obiekt wyjątkowy, tak bardzo wyjątkowy że stanowi bezcenny obiekt kultury naszego kraju. Dla takich budynków bezpieczeństwo pożarowe to priorytet bezwzględny. Dlatego jesteśmy tak bardzo dumni że realizacja systemu sygnalizacji pożarowej przypadła w udziale właśnie nam. W roku 2021 zakończyliśmy realizacje montażu systemu sygnalizacji pożarowej. Najbardziej zaawansowane technologiczne urządzenia zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa w tak nietypowym konstrukcyjnie obiekcie. Co ważne kontynuujemy współprace z Muzeum Narodowym we Wrocławiu w zakresie serwisu systemu, rozbudowując go jednocześnie w narzędzia zdalnego dostępu.  Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Panoramy Racławickiej. Jesteśmy dumni, że "Chronimy to, co bezcenne"  

6 maja 2022|

Budynek B Urban

Właśnie zakończyliśmy realizację systemów ochrony przeciwpożarowej w budynku B Urban we Wrocławiu przy ul. Jaworskiej 4. Bardzo duża realizacja obejmująca system sygnalizacji pożarowej, dźwiękowy system ostrzegawczy oraz złożona matrycę sterowań. Duże wyzwanie ale właśnie takie lubimy najbardziej... Życzymy wielu bezpiecznych chwil wszystkim użytkownikom. Dziękujemy INPLAG za zaufanie. "Chronimy to, co bezcenne"

6 maja 2022|

Opera Wrocławska

W listopadzie 2021 r zrealizowaliśmy zadanie wymiany systemu sygnalizacji pożarowej na nowy. Zadanie ze wszech miar ambitne, z uwagi na klasę obiektu ale również na konieczność pracy na działającym obiekcie. System sygnalizacji pożarowej najnowszej generacji, zapewniający najwyższe standardy posłuży przez wiele lat. Dodatkowo wdrożyliśmy wizualizację systemu a także najnowocześniejsze rozwiązania w postaci zdalnego dostępu oraz aplikacji mobilnej. Jesteśmy dumni ponieważ "Chronimy to, co bezcenne"

6 maja 2022|
Przejdź do góry